NUŽYMĖJMO DARBAI

MB „Rytų azimutas“ atlieka geodezinius sklypo ribų, statybos aikštelės ribų nužymėjimo darbus. Atstatome, nužymime sunaikintus riboženklius. Taip pat atliekame nužymėjimo darbus statybos aikštelėje. Nužymime pamatų, nešančių sienų ir konstrukcijų ašis statant individualius namus, komercinės paskirties pastatus ir statinius. Taipogi nužymime atskaitos aukščius įvairiose statybos aikštelėse. Vykdom nužymėjimo darbus tiesiant inžinerines vidaus ir lauko komunikacijas.

KAS YRA NUŽYMĖJIMO DARBAI ?

Tai procesas kurio metu yra nustatoma tiksli taškų padėtis LKS 94 koordinačių sistemoje, atsižvelgiant į pastatų, statinių projektinius brėžinius ir žemės sklypų geodezinius planus.

KADA ATLIEKAMI NUŽYMĖJIMO DARBAI ?

Žemės sklypų ribų nužymėjimas atliekamas formuojant žemės sklypo geodezinę – kadastrinę bylą. Nužymėjimo darbai statybos aikštelėje pradedami prieš pradedant statybas.

KOKIUS DOKUMENTUS REIKIA PATEIKTI UŽSAKANT NUŽYMĖJIMO DARBUS ?

Geodezinį žemės sklypo planą su koordinačių žiniaraščiu kitoje jo pusėje, atliekant riboženklių atstatymo, nužymėjimo darbus.

Techninį pastato, statinio, inžinerinių komunikacijų projektą ir topografinę nuotrauką, atliekant nužymėjimo darbus statybos aikštelėje.

NUŽYMĖJIMO DARBŲ KAINA